Szkółka Sportowa Judo

Szkółka Sportowa Judo specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych, w tym z judo i technik samoobrony. Jej oferta jest skierowana do dzieci od lat 3 wzwyż, młodzieży i dorosłych.

Na zajęciach dajemy szansę prawidłowego rozwoju, pewności siebie oraz wspaniałą przygodę i zachętę do aktywnego życia. Uczymy cierpliwości, pracowitości i woli walki oraz podnosimy poziom poczucia bezpieczeństwa.

mglinkaZarejestrowana w 1992r. dzięki przemianom demokratycznym w Polsce.

Ideą i celem szkoły jest kształtowanie pozytywnych wzorców osobowych oraz wszechstronny rozwój sprawności fizycznej, opanowanie emocji, instynktów i umiejętności sportowej rywalizacji.

Od 1980r. rozpoczął praktykę pedagogiczno szkoleniową ze studentami i wykładowcami Politechniki Śląskiej oraz w Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej dla miasta Gliwice z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, opracowując własne metody wdrażania adeptów w tajniki Judo. Jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych doskonalił i pogłębiał wiedzę w różnych dziedzinach sportu i rekreacji m.in. sędzia Judo, ratownik WOPR, nurkowanie, spadochroniarstwo, alpinistyka – prace wysokościowe, narciarstwo, turystyka górska, podróże, wyprawy po kraju i świecie – Indie, Nepal – Himalaje, USA, Europa, Rosja. Aktualnie nauczyciel akademicki Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Nazwa DAISHI-DO (czyt. Daiszi-Do) – „Droga do wielkości człowieka”. Każde działanie w dziedzinie nauki, pracy i własnego rozwoju jest wielkością.

Trener i organizator szkółek sportowych Judo dla dzieci już od 3,5 lat wzwyż z podziałem na grupy wiekowe. Licencjonowany Turoperator wycieczek, kolonii i obozów oraz organizator sportu i rekreacji dla pracownikow firm i przedsiębiorstw m.in. SEST LUVE POLSKA.

„Nie ma słabych i nie ma najsilniejszych”

 

Moja Szkółka przekonuje, że każdy, kto wykazuje chęć, to już dąży do własnej wielkości. Stopniową i wytrwałą pracą dążymy do doskonałości i stajemy się lepsi od tych, którzy nic nie robią i oczekują, że ktoś za nich wszystko zrobi. Judo jest szlachetną sztuką walki i dobrą szkołą kształtowania charakterów.

DSCF9016

mgr Mieczysław Glinka
TRENER JUDO – IV DAN

Nasza oferta:

Firma Active – Dar zajmuje się rozwojem i propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu, rekreacji ruchowej i zdobywania wiedzy.

Daje duże możliwości oraz perspektywę nadziei na lepsze poznanie ludzi i świata. Dba o bezpieczeństwo własne i rodziny.

Aktualności:

SZKOLENIE JUDO I SAMOOBRONY – 2018/19
26-11-2018INFORMACJA DLA RODZICÓW 2018 1. ZAJĘCIA JUDO ODBYWAJĄ SIĘ 1 RAZ W TYGODNIU PO 1 GODZINIE 2. D...
SEZON WIOSENNY CZAS ZACZĄĆ - zajęcia judo dla dzieci i dorosłych
14-03-2017Klub Sikorka otwiera sezon wiosenny. Zapraszamy dzieci i dorosłych na zajęcia judo od 16.03. 2017 r....

Wybrane galerie zdjęć:

Copyright 2016 Active-Dar Firma Edukacyjno-Turystyczna, Klub Sikorka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www